MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KAUNE

Mikroautobusų nuoma Kaune puikus sprendimas keliauti Kaune ir Lietuvoje kompaktiškai ir nepriklausomai nuo miesto autobusų grafiko. Mikroautobusų nuoma Kaune vykdo įmonės darbuotojų vežimus ir vaikų vežimus į mokyklas ir baseinus. Siūlome trumpalaike arba ilgalaike mikroautobuso nuomos Kaune paslaugą. Mikroautobusų nuoma Kaunas tikslas pateikti kokybiška transporto paslaugą – atitinkančią keleivių individualius poreikius už geriausia kainą.
UŽSAKYTI MIKROAUTOBUSĄ

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

Keleivinių mikroautobusų nuoma kaune
Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaunas teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje.
Krovininių mikroautobusų nuoma Kaunas naudojasi seniai. Smulkių krovinių vežimas Kaune iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Perkraustymo paslaugos Kaune, bagažo pervežimas iš oro uosto atliekamas naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune su priekaba. Musų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KAUNE

Mikroautobuso nuoma Kaune
Autobusiukų nuoma Kaunas gali pasigirti, kaip išvystytą paslauga. Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Kaune vykdo Ford Transit 2005m., Citroen Jumper 2004m., Fiat Ducato 99m. mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto, edukacinių renginių keliones. Busų nuoma Kaune vykdoma skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais 8,15,20,25 vietų mikroautobusais. Uzsakant autobusiuko nuoma Kaune su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Kaune. Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune vykdoma tik su vairuotoju.

MIKROAUTOBUSO NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJŲ

Autobusiuko nuoma Kaune
Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotojų atliekame įvairioms progom. Autobusų nuoma Kaune su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų, 25 vietų. Mikroautobusų nuoma Kaune vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju tai keleivių pervežimas Kaune.
Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune ir autobusiukų nuoma Kaune vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas.
Vaikų vežimas Kaune į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE KAINA

Mikroautobusų nuoma Kaune kainą nuo 20 Euru parai. Keliones kainą mieste priklauso nuo naudojimosi mikroautobusu laiko. Prie jo pridedama viena valanda važiavimo iki Jūsų ir atgal į parką. Mažų autobusų nuoma Kaune su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų valandai. Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų val. Vaikams mikroautobusų nuoma Kaune kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur valandai. 10 Eur papildomai apmokestiname vaikiškas kėdutes. Kaunas airport transfer - Vilnius, 20 vietų kaina 150 eur.
Mikroautobuso nuoma 30 vietu Kaune

MIKROAUTOBUSO NUOMA  KAUNE 30 VIETŲ

Kaina nuo 50 €/val.
Kaune 23 vietu

Mikroautobusų nuoma Kaune 23 vietų

Kaina nuo 33 €/val.
20 vietu mikroautobuso nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų

Kaina nuo 30 €/val.
12 vietu mikroautobuso nuoma Kaune

MIKROUTOBUSŲ NUOMA KAUNE 12 VIETŲ

Kaina nuo 25 €/val.
Mikroautobuso nuoma 27 vietu

Mikroautobusų nuoma Kaune 27 vietų

Kaina nuo 45 €/val.
Mikroautobuso nuoma 25 vietu

Mikroautobusų nuoma Kaune 25 vietų

Kaina nuo 36 €/val.
Mikroautobuso nuoma 16 vietu

Mikroautobusų nuoma Kaune 16 vietų

Kaina nuo 26 €/val.
8 vietu mikroautobuso nuoma

Mikroautobusų nuoma Kaune 8 vietų

Kaina nuo 24 €/val.
aUTOBUSO NUOMA

Autobusų nuoma Kaune

Kaina nuo 50 €/val.
Automobiliu nuoma Kaune

Automobilių nuoma Kaune

Kaina nuo 25 €/val.
Neįgaliųjų taksi Vilniuje

NEĮGALIŲJŲ TAKSI KAUNE

Kaina sutartinė
Darbuotoju vežimas

DARBUOTOJŲ VEŽIMAS KAUNE

Kaina sutartinė

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE KLIENTAI

  • Maxima
    Konsultacijos verslui
    Litexpo
    Mikroautobusu nuoma Vilniuje
Visos teisės saugomos. © 2024 Mikroautobusų nuoma | Mikroautobusų nuoma LT, VŠĮ